Dzień Otwarty Notariatu 2020

Rada Izby Notarialnej w Rzeszowie informuje, że w dniu 28 listopada 2020 roku odbędzie się 11 edycja inicjatywy polskiego notariatu pod nazwą Dzień Otwarty Notariatu.

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „Pilnuj swoich spraw. Chroń majątek. Porozmawiaj o tym z notariuszem” – tradycyjnie jednak będzie można porozmawiać z notariuszami na każdy temat związany z dokonywanymi przez nich czynnościami notarialnymi.

Notariusze będą udzielać bezpłatnych informacji prawnych – zarówno telefonicznie, mailowo, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na jaki temat można porozmawiać z notariuszem? Na każdy związany z czynnościami dokonywanymi w kancelarii, m.in. bezpiecznych sposobów dysponowania życiowym dorobkiem, uregulowania stosunków majątkowych w małżeństwie czy procedur związanych z dziedziczeniem.

Notariusze będą informować również o możliwych konsekwencjach podejmowanych decyzji, podpowiadając, jak zabezpieczyć swoje interesy przy dokonywaniu takich czynności jak np. umowy pożyczki.

Więcej informacji pod adresem:
https://www.porozmawiajznotariuszem.pl/dzien-otwarty-notariatu/

Zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie oferuje akcja.

 

 

 

Similar Posts

Dodaj komentarz